מכונות משחק ארקיידרבים מאתנו גדלו על משחקי ארקייד… בשנות ה90 עוד כשלא היו יותר מדי משחקים כמו היום או מכונות משחק מגוונות, מחשבים, אפליקציות משחק בנייד, קונסולות משחק מתקדמות ועוד. מכונות משחק ארקייד היו פופולריים מאוד במתחמי משחק בעיר ובקניונים והם היו מהווים מרכז בילוי של ממש. כיום יש מבחר גדול ומשמעותי של מכונות משחק ומשחקים שונים, לצד המשחקים הקלאסיים ניתן ליהנות גם ממכונות מזל, משחקי מכות פופולריים, משחקי מירוץ בגרפיקה מתקדמת ועוד.

משחקי ארקייד לבתי עסק שונים – למי זה מתאים?

מתחמי ירידים, פארקי שעשועים, פיצוציות, פאבים, לופטים ובתי עסק רבים יכולים ליהנות מהיתרונות הרבים של מכונות משחק שכאלה. מכונות אלה יעזרו למשוך קהל רב יותר אל המקום, להעלות את הערך, להפוך את המקום לפופולארי ומהנה יותר, להגדיל את ההכנסות לבעל העסק ועוד. בין אם אתם רוצים להציב כמה מכונות בפיצוציה שלכם, לקנות כמה מכונות ולהניח בקניונים או ירידים שונים או אפילו להקים מתחם משחקי ווידיאו משלכם אנו נשמח לספק לכם את המכונות המדליקות ביותר עם המשחקים השווים ביותר.

אילו סוגי מכונות משחק ניתן לשלב בעסק?

 

כיצד מכונות משחק יכולות לתרום לעסק שלנו?

מכונות משחק ארקייד למכירה תוכלו להשיג מאתנו במחירים אטרקטיביים, עם אחראיות וכמובן במידת הצורך תוכלו להזמין שירותי טכנאי לתיקון המכונות בתוספת תשלום כך שתמיד יהיה מי שידאג לכם שתוכלו להפעיל את המכונות שלכם כל זמן שתרצו. המכונות ימשכו קהל נוסף על העסק שלכם, יהפוך את המקום לפעיל ופופולרי יותר וכמובן שגם תוכלו ליהנות מהכנסה נוספת לעסק שלכם.