קניית מכונות משחקקניית מכונות משחק – כילדים כמה מהרגעים המאושרים ביותר שלנו היו כאשר לקחו אותנו למתחם משחקי הווידיאו שהיה עבורנו כמו גן עדן חלומי שאנו רק רוצים להישאר בו עוד ועוד ולהמשיך לשחק. בדרך כלל מכונות המשחק הללו היו ממוקמות בקניונים, בתי מלון ובתי עסק שונים בעיר המציעים מתחם משחקי ווידיאו מהפנט לילדים. כל שהיית צריך הוא לשלשל שקל למכונה שהייתה מתחילה להרעיש בקולי קולות, להאיר באורות צבעוניים ולהכניס אותנו לאווירה המחשמלת של המשחק אותו אנו אוהבים. בין אם מדובר במרוץ מכוניות, משחקי מכות, יריות, כדורגל או כל משחק אחר – היינו פשוט מכורים ונהנים מכל רגע!

רוצים לשדרג את ההכנסות בעסק שלכם?

בעלי עסקים רבים מחפשים דרכים שונות לשדרג את ההכנסות בעסק שלהם. רבים מהם יכולים פשוט להניח כמה מכונות משחק בתשלום בעסק הפיזי שלהם וליהנות מהכנסות משודרגות. מכולות, פיצוציות, פאבים ובתי עסק נוספים יכולים לקנות מכונות משחק אלו ולהניח אותן בעסק. ההוצאות העיקריות הן חשמל ולעתים רחוקות גם תיקון אם צריך אולם מכונה חדשה תחזיק לשנים רבות קדימה ותוכל להכניס הרבה יותר כסף מההוצאות שלה – מה שיהפוך לרווח נקי נוסף עבורכם בעסק.

מאז ועד היום – מכונות משחק:

עד לפני עשור או שניים מכונות המשחק לילדים היו מאוד מצומצמות, די מוגבלות מבחינה טכנולוגית וגרפית וגם עלות המשחק הייתה מוזלת (בדרך כלל שקל או שניים למשחק). כיום מכונות המשחק משודרגות בהרבה ולצד המכונות הקלאסיות תוכלו למצוא סימולטורים, מכונות אסימונים, מכונות ארקייד מתקדמות, מכונות ריקוד ועוד. עלות משחק יכול לנוע בכל מחיר שתרצו (גם 3 עד 10 שקלים למשחק… בהתאם לסוג המשחק כמובן). כל מה שאתם צריכים הוא להפעיל אותם בבית העסק ולאפשר ללקוחות להכניס כסף ולשחק תוך שאתם משגיחים שהם לא גורמים נזק למכונה כמובן. כמעט ללא התערבות שלכם תוכלו להגדיל משמעותית את ההכנסות בעסק.

קניית מכונות משחק לעסק:

על אף שניתן להשכיר מכונות משחק האופציה המשתלמת ביותר עבור מרבית בעלי העסקים, במיוחד כאלה שיש בהם תנועה ערה ורבה של מבקרים, היא לקנות מכונות משחק. קניית מכונות משחק תהיה מקבילה להשקעה בנכס שמניב לכם הכנסה משכירות למשל. בהתאם לגובה ההכנסה כך התשואה השנתית וזמן ההחזר על הנכס. מכונת המשחק דורשת השקעה ראשונית אולם לאחר מכן תוכלו ליהנות מהכנסה חודשית נוספת. לאחר זמן מה שתחזירו את ההשקעה תוכלו ליהנות מפירות ההשקעה שלכם ולייצר רווחים נאים למשך שנים קדימה.