מכונות משחק של פעםזוכרים את התחושה הזו? להגיע למתחם משחקי הווידיאו, לעמוד מול מכונות המשחקים האהובות עליכם, לשלשל שקל פנימה ופשוט להתחיל לשחק וליהנות. כל מה שיש כרגע לנגד עיניכם הוא ההצלחה במשחק. אנשים מסביב לא עניינו אותנו… המוסיקה ברקע רק הוסיפה לאווירה ולדרייב שלנו להתקדם במשחק וקבצי סאונד פשוטים ביותר הפכו למשהו שהאוזן כבר רגילה לשמוע ויכולה לזהות גם אם לא נהיה מול המשחק עצמו. אלו הרגעים הטהורים ביותר בילדות של אנשים רבים בישראל ובעולם וכעת גם לכם את יש את האפשרות להנגיש את הרגעים החלומיים והתמימים האלה לאנשים נוספים, החל מילדים ובני נוער ועד מבוגרים שכיום יש לכם את האפשרות לשחק, להשתטות וליהנות, משהו שאולי בילדות לא יכלו לעשות.

למי מתאים לשלב מכונות משחקים של פעם?

האם כדאי להשכיר או לקנות מכונות משחקים?

התשובה לכך תלויה לגמרי במטרות שלכם לגבי המכונות. יש בעלי עסקים המשווקים את המכונות בעצמם ומשכירים אותם לאירועים או ממקמים אותם במתחמי וידיאו, קניונים ומקומות שונים כדי לייצר הכנסה פסיבית או להפעיל עסק של משחקי וידיאו בתחום. במקרה כזה עדיף לקנות את המכונה. בעלי עסקים שונים כמו פיצוציות, פאבים ואחרים בהחלט יכולים להשכיר את מכונות המשחק, לשלם דמי שכירות וליהנות מהרווחים או להציב את המשחקים ולקבל אחוזים מסך ההכנסה של המכונות.

אילו משחקים כדאי לבחור?

מכונות משחקים של פעם יכללו משחקים קלאסיים בדרך כלל כמו פקמן, דונקי קונג, גלקסיה, סטריט פייטר, משחק בועות ועוד. יש מגוון גדול של משחקים וכן מכונות בגדלים שונים ומסוגים שונים. אנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר באתר או בטלפון ונציגנו המקצועיים ישמחו להעניק לכם שירותי ייעוץ וליווי לגבי מכונות המשחק המתאימים ביותר עבורכם.