מכונות משחק להשכרהמכונות משחק להשכרה -באמצעות מכונות משחק תוכלו להגדיל משמעותית את ההכנסה בעסק שלכם, לייצר יותר עניין ולמשוך קהל נוסף אל העסק. עבור עסקים מסוימים מדובר בתוספת משמעותית ועבור אחרים יהיה מדובר פשוט במשיכת הקהל מה שיהיה מועדף עליהם. את המכונות תוכלו להשכיר או לקנות בהתאם לצרכים שלכם אולם מרבית בעלי העסקים יעדיפו לשכור אותן. כיצד זה עובד? כמה ניתן להרוויח? ומה עדיף להשכיר או למכור? על כך ועוד בדקות הקרובות.


מהי השכרת מכונות משחק ולמי זה טוב?

מכונות משחק להשכרה הוא בעצם מעין שת"פ בין בעלי המכונות לבין בתי עסק שונים. שת"פ יכול להיות במגוון דרכים. לדוגמה: בעל העסק משלם סכום חודשי בעבור שכירת המכונה ונהנה מההכנסות של המכונה או חלק מהן בהתאם לסיכום בין הצדדים. אפשרות נוספת היא הצבת המכונות בבית העסק ללא עלות שכירות חודשית וקבלת עמלות/אחוזים מההכנסות של המכונות. יש אינספור דרכים שניתן להשכיר את המכונות ולהגיע לסיכום על האחוזים והחלוקה הכספית כדי שתשתלם לשני הצדדים.

למה להשכיר את המכונות ולא לקנות אותן?

עלות המכונה מן הסתם תהיה גבוהה בהרבה מעלות ההשכרה של המכונה. לעתים בעל העסק לא יהיה בטוח לגבי הצלחת המכונות או גובה ההכנסה מעין ולכן בהתחלה מעדיף להשכיר אותן לתקופה מסוימת כדי לבחון את האפשרות לרכוש מכונה באופן קבוע. לעתים נוח לבעל העסק להמשיך לשלם בעבור השכרת המכונות באופן שוטף מאשר לקנות אותן ולהתחייב להוצאה גדולה יותר.

כמה מכונות ניתן להשכיר?

הסברה הפשוטה אומרת יותר מכונות = יותר הכנסה אולם כמות המכונות תלויה בבעל העסק כמובן ובכמות התנועה במקום. אם יש תנועה רבה במקום ויש מספיק מקום בבית העסק אז כמה שיותר מכונות ייצרו בדרך כלל יותר גיוון ללקוחות ויותר הכנסה לבעל העסק ולעסק המשכיר את המכונות. סוג המכונות והמשחקים, סך התשלום עבור כל משחק במכונות, חלקות האחוזים בין הצדדים, דמי שכירות ועוד – תצטרכו ליצור עמנו קשר ואנו נשמח לאפיין ביחד אתכם את החישובים והצרכים כדי להגיע להסכם אידיאלי ורווחי בין הצדדים.

מה קורה במקרה של תקלות?

בהתאם לכתוב בהסכם לגבי שמירה על המכונות ואחראיות עבור תיקון המכונות תזכו לקבל שירותי תיקון בהתאם לצורך. לפרטים נוספים אנו נשמח אם תיצרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונציגנו המקצועיים ישמחו לענות לכם על כל השאלות ולתכנן ביחד אתכם את סוג המכונות, הגודל, הכמות ואפילו לחשב יחד את ההכנסה הצפויה.